فقط آواتار می تونه بر هر 4 عنصر مسلط بشه ......

پیش بینی - دو آواتار در یک روز !

جمعه 3 آبان 1392 12:37 ب.ظ

نویسنده : آریا :
دوستان . اگر لیست قسمت های جدید کورا رو نگاه کنید به یه چیزی می رسید . قسمت 12 فثصل دو کورا اسمش چیه ؟ اسمش همون هم گرایی هارمونیک هت . یعین همون اتفاقی که برای وان افتاد قراره برای کورا بیفته . مگه نه ؟ همگرایی هارمونیک همه سیارات تو یه مدار قرار می گیرن و این باعث میشه باتو و راوا برای سر نوشت جهانن مبارزه کنن . خوب تا الان منطقی ! اما چه چیزی جالبه ؟ این که باتو احتمالا برنامه هخای ویژه ای برای اون روز داره ..... همون طوری که راوا با وان یکی شد و اون یه نفر آواتار نام گرفت و خیلی قوی شد باتو هم می خواد همچین کری رو کنه ......


البته بگم اینا خبر نیست فقط پیشبینیه ! اگه اتفاق افتاد یقه من رو نگیرید ! 

حالا اون یه نفر کی می تونه باشه ؟ 


اونالاک ! بله درسته ! همون طوری که تو قسمت 6 دیدیم اونالاک به دنیای ارواح میره . . وقتی اسکا و دسنا بهش گفتن چه کار داشتتی اون جا جواب نداد بهشون . ... یادتون میاد ؟   و حالا چپی بد هست ؟ این که می دونیم داستان ارواح این فصل می خواد تموم بشه . و کورا باید تا آخر فصل یعنی قسمت 14 دشمناش رو شکست بده . اما مسئله چیه ؟


قسمت 12 کورا احتمالا نمی تونه ببره ... چون اگر می برد دیگه نیازی به قسمت 13 و 14 نبود .


یاد آوری کنم قسمت 12 همگرایی هارمونیک اتفاقا خواهد افتاد با توجه به عنوانش .  و کورا احتمالا خواهد باخت .  دو تا عکس هم براتون بذارم ...... یه عکس هم خودم دیروز دیدم از تو یکی از تریلر ها . اونالاک داشت از همگرایی دفاع می کرد . الان نداشتم براتون بذارم .  ولی دیدم که اونالاک تو تریلر داشت از اون جا دفاع می کرد این یعنی این که کورا نمی تونه پرتال ارواح رو ببنده و این اتفاق میفته . 

پیش بینی میشه که اونالاک با باتو ادقام بشن و یه چیزی مثل آنتی آواتار که بر هر 4 عنصر مسلطه بساز ن . 

دو تا عکس تخیلی ! 


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: جمعه 3 آبان 1392 12:52 ب.ظشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات